13% EXTRA op artikelen gemarkeerd met ‘13% EXTRA’ Ontdek nu
Last Chance: Final Winter Sale – Ontvang 13% extra voordeel op geselecteerde artikelen met de onderstaande actiecode! Vanaf € 79 minimale aankoopprijs. Producten waarop de korting geldt, zijn gemarkeerd met ‘13% EXTRA’.
Geldig t/m 02-02-2026
Kopieer de code en plak deze in het veld "kortingscode" in de winkelwagen.
*Actie geldig van 27-01 t/m 02-02-2026. U krijgt 13% korting op geselecteerde artikelen vanaf een minimumaankoopbedrag van € 79 met de code “WINTER13”. Minimumaankoopbedrag = waarde van de producten die behouden worden en betaald zijn. Deelnemende producten zijn gemarkeerd met het label ‘13% EXTRA’. De extra korting wordt in de winkelwagen toegepast na invoer van de code WINTER13. Zolang de voorraad strekt. Eenmalig per klant en bestelling. Niet combineerbaar met andere acties. Korting niet achteraf toepasbaar.
*Afgeprijsde producten zijn in de webshop direct gemarkeerd met het DESIGN OFFER label. Geen extra code nodig. Actieperiode van 23.01.2026 - 02.02.2026.
De Asteria Plus Hanglamp Light Mini Ruby Red/Brass van UMAGE is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit voor thuis of op kantoor. Gemaakt van staal, aluminium en acryl, brengt deze Hanglamp een moderne elegantie in elke kamer met zijn prachtige rode en messing afwerking. Asteria Plus is ontworpen om aan je verlichtingsbehoeften te voldoen met een ingebouwde dimmer waarmee je eenvoudig de lichttemperatuur kunt aanpassen. Of je nu gerichte taakverlichting wilt of een zachte, ontspannen sfeer, je kunt het licht aanpassen aan jouw voorkeuren. Dit armatuur van Hanglampen is ook compatibel met trackverlichting, waardoor je flexibiliteit hebt bij de installatie. Met de optie om de koperen bovenkant te veranderen in staal of zwart, kun je het uiterlijk van de lamp aanpassen aan je persoonlijke stijl. Asteria Plus is verkrijgbaar in meerdere kleuren en maten, waardoor het een veelzijdige keuze is voor elk interieur..